HP od PVZP
HP od PVZP

Nacházíte se: naše soutěže > Vyhrajte vstupenky do Divadla kouzel Pavla Kožíška!

Vyhrajte vstupenky do Divadla kouzel Pavla Kožíška!

14.5.2012 - 20.5.2012

S KOUZLY KOLEM SVĚTA! představení pro děti Prožijte velkou kouzelnickou cestou kolem světa! Poletíme na výlet letadlem a v každé zemi, kde přistaneme, na nás čekají typická a originální kouzla dané země. Děti budou s kouzelníkem Pavlem Kožíškem čarovat přímo na jevišti a také se některá kouzla i naučí! Bezva zábava nejen pro děti. Po představení je pro děti připravena autogramiáda (podpisové fotografie zdarma) a fotografování s Pavlem Kožíškem.
Vyhrajte vstupenky do Divadla kouzel Pavla Kožíška!

Účinkuje: Pavel Kožíšek, Martina Dvořáková / Hana Mašlíková. Určeno divákům od 3 do 12 let, délka představení: cca 1 hodina, představení je bez přestávky.

Divadlo kouzel Pavla Kožíška

Naprosto originální a jedinečné divadlo, které u nás nemá obdoby. Vedle pořadů pro děti, které se společně s kouzelníkem Pavlem Kožíškem na jevišti učí i čarovat, je pilotním představením divadla velkolepá show Magická esa. Strhující show s řadou originálních překvapení, nejúspěšnějších světových iluzí a krásných žen. Jedná se o jediné představení svého druhu u nás a je určeno pro celou rodinu. Při velkých „copperfieldovských iluzích“ se vedle mistra světa Pavla Kožíška představí v neočekávaných rolích přední české modelky. Těšit se můžete na čtyřmetrovou skluzavku času, která promění postavu dospělého člověka v malé dítě, záhadné čtení myšlenek divákům v publiku, nebezpečné prostoupení obřím ventilátorem, vystřelení kouzelnice z děla a na řadu dalších velkolepých iluzí plných perfektní zábavy! Magická esa je představení šité přímo na míru Divadlu kouzel a diváci jej tedy uvidí pouze na této scéně. V divadle můžete mimo jiné také nahlédnout i pod roušku tajemství, protože je pro vás připravena výstava historických kouzelnických rekvizit, dobových plakátů a exkluzivní sbírka hrnečků s podpisy slavných osobností. V kouzelnickém obchůdku v předsálí si můžete zakoupit různé kouzelnické rekvizity, hračky, literaturu, DVD apod. A pokud si v salónku Harryho Houdiniho sáhnete na kouzelnickou hůlku, prý se vám splní i vaše tajné přání! Více na www.divadlokouzel.cz  

Hodnocení soutěže: Průměrné hodnocení: 3,5 z 5ti hvězdiček, hodnotilo: 0 soutěžících
Nápověda: www.divadlokouzel.cz

Zobrazit další soutěže od Soutez.cz

V této soutěži můžete také získat 5 kreditů

Výherci

 1. 2 vstupenky na představení Divadla kouzel Pavla Kožíška, které se koná 30. 6. 2012 v 14.00 hod
  • Eduard Dlabola, Praha
  • Hana Habalova, Brno-Slatina
  • Patricie Lexová, Brandýs nad Labem
  • INKA MALINSKÁ, LUŽE
  • Jana Cvetlerová, Praha 4

Otázky a odpovědi

 1. Kde se koná Kouzelnický tábor pro děti a náctileté v termínu 09. 07. – 18. 07. 2012?
  • Líbeznice u Prahy
  • Kunčice pod Ondřejníkem
  • Las Vegas
Tato soutěž již byla ukončena
Zavřít ×

PVZP0732 sleva HAV