HP od PVZP
HP od PVZP

Nacházíte se: naše soutěže > Soutěžte a vyhrajte náhrdelník Swarowski s Bizumanie.cz!

Soutěžte a vyhrajte náhrdelník Swarowski s Bizumanie.cz!

29.6.2012 - 5.7.2012

Internetový obchod bižumánie.cz je unikátní nejen v tom, že nabízí svým zákazníkům ručně dělanou, zcela originální a jedinečnou bižuterii, která je vyráběna vždy jen po jednom kuse, takže máte naprostou záruku, že NIKDO na sobě nebude mít stejný šperk, ale také nabízí svým zákazníkům možnost nechat si zhotovit šperky na zakázku. Můžete si vybrat barvu, délku, materiál, druh zapínání... prostě vše na co si vzpomenete a bude tak přesně podle Vašich představ. Stačí nám napsat přes kontaktní formulář a domluvit si individuální možnosti výroby šperku.
Soutěžte a vyhrajte náhrdelník Swarowski s Bizumanie.cz!

Každý kousek naší bižuterie je pečlivě vyroben. Jako materiály používáme pro zapínání stříbro, stříbro potažené rhodiem, které šperk chrání proti zčernání, dále postříbřenou bižuterii, platinové a zinkové šperky. Korálky jsou skleněné, plastové nebo kovové. Vybrat si můžete z širokého sortimentu našich originálních šperků!

V naší nabídce dále naleznete velmi populární šperky Swarovski Elements té nejvyšší kvality za skvělé ceny! Šperky jsou na celostříbrných závěsech většinou s rhodiovou úpravou, která zaručí větší ochranu šperku proti ztrátě lesku. Dále u nás najdete šperky vyrobené z chirurgické oceli.

Vybírat můžete mezi různými druhy přívěsků a prstýnků.

Hodnocení soutěže: Průměrné hodnocení: 3,5 z 5ti hvězdiček, hodnotilo: 0 soutěžících
Nápověda: www.bizumanie.cz

Zobrazit další soutěže od Soutez.cz

V této soutěži můžete také získat 4 kredity

Výherci

  1. náhrdelník Swarowski
    • Jana Baťalová, Milevsko

Otázky a odpovědi

  1. Kolik produktů v kategorii ruční výroba v současné době nabízíme?
    • 38
    • 55
    • 62
Tato soutěž již byla ukončena
Zavřít ×

PVZP0732 sleva HAV