HP od PVZP
HP od PVZP

Nacházíte se: naše soutěže > Soutěžte a vyhrajte balíček s vlasovou kosmetikou!

Soutěžte a vyhrajte balíček s vlasovou kosmetikou!

3.7.2012 - 9.7.2012

Soutěžte a vyhrajte balíček s kvalitní vlasovou kosmetikou obsahující šampón a kondicionér pro vaše zdravé a krásné vlasy.
Soutěžte a vyhrajte balíček s vlasovou kosmetikou!

Letní detoxikace s přírodou

Tradiční čínská medicína, založená na čistě přírodních produktech, si získává stále větší oblibu i mezi lidmi naší, západní kultury. Její přípravky napomáhají vyrovnávat správnou rovnováhu v těle a přispívají ke správné funkci všech orgánů.

Náš tip: Pokud plánujete v průběhu léta změnit dosavadní životní styl a jste odhodláni začít žít zdravě, pročistit si organismus a navíc shodit nějaké to kilo a pár centimetrů v pase, vyzkoušejte přípravek, k němuž se vztahuje soutěžní otázka. Není nutné kupovat celé balení, prodává se i jednotlivě a pouhých pět využívaných kusů prokáže vám a především vašemu tělu neocenitelnou službu: zahájíte s ním očistný proces a nastoupíte tak cestu k novému, zdravějšímu životu

Hodnocení soutěže: Průměrné hodnocení: 3,5 z 5ti hvězdiček, hodnotilo: 0 soutěžících
Nápověda: www.liwest.cz

Zobrazit další soutěže od Soutez.cz

V této soutěži můžete také získat 4 kredity

Výherci

  1. balíček vlasové kosmetiky
    • Jiří Leskota, Praha 9

Otázky a odpovědi

  1. Jeden z přípravků tradiční čínské medicíny, který je zaměřen na pročištění trávicího ústrojí a také vydatně napomáhá hubnutí, je kromě jiného založen na jednom ovoci. Na kterém?
    • meruňka
    • ananas
    • švestka
Tato soutěž již byla ukončena
Zavřít ×

PVZP0732 sleva HAV