HP od PVZP
HP od PVZP

Nacházíte se: naše soutěže > Soutěžte a vyhrajte jedno z pěti CD Helena (nejen) o lásce od Heleny Vondráčkové!

Soutěžte a vyhrajte jedno z pěti CD Helena (nejen) o lásce od Heleny Vondráčkové!

28.8.2012 - 3.9.2012

K letošním oslavám půlkulatého životního jubilea Heleny Vondráčkové vychází speciální 3CD! Téměř pět dekád zpěvaččina oficiálního nahrávání bylo rozděleno na dvě třetiny se slavným repertoárem v češtině (od úvodní Červené řeky z roku 1964), poslední disk pak nabízí písničky zpívané v angličtině, němčině, francouzštině, polštině, ruštině nebo italštině, tedy jazycích, ve kterých je univerzální interpretka také schopna s publikem komunikovat.
Soutěžte a vyhrajte jedno z pěti CD Helena (nejen) o lásce od Heleny Vondráčkové!

Licenční spolupráce spojila supraphonský katalog s výpůjčkami z Českého rozhlasu, České televize, Universal Music, Popronu, East /West Music či agentury MM. Zásadní hity ze šedesátých až osmdesátých let (Pátá, Přejdi Jordán, Proč mě nikdo nemá rád, Vzdálený hlas, Dvě malá křídla tu nejsou, A ty se ptáš, co já, Lásko má, já stůňu a řada dalších) jsou tak doplněny třeba koncertními jazzůvkami Místy, Take The A Train nebo Love For Sale, převážně tanečními nahrávkami z období kolem roku 2000 nebo úplnými novinkami. Bonusové snímky totiž přinášejí Ramazzottiho Fuoco nel Fuoco, Helenou nazpívané s Italy Davidem Mattiolim a Andreou Andreim, a také Čas dál nech spát, českou verzi hitu z pera B. Segera, duet s Davidem Deylem, jejím koncertním hostem.

Tato kolekce představuje Helenu Vondráčkovou v kompletním časovém a stylovém záběru. Je to ucelený hudební pohled na velmi vitální, příkladně profesionální a několik desítek let trvale populární zpěvačku. Je to přitažlivá sestava silných baladických melodií i důvěryhodně hybných kousků v podání zpěvačky s darem hudebně nerezavět.

Hodnocení soutěže: Průměrné hodnocení: 3,5 z 5ti hvězdiček, hodnotilo: 0 soutěžících
Nápověda: www.supraphon.cz

Zobrazit další soutěže od Soutez.cz

V této soutěži můžete také získat 4 kredity

Výherci

 1. CD HELENA VONDRÁČKOVÁ: Helena (nejen) o lásce
  • výherce zrušil registraci
  • Petr Janšta, Rožnov pod Radhoštěm
  • PETRA GAVALOVÁ, KROMĚŘÍŽ
  • Lucie Hejnalová, Ostrava
  • Marcela Dubinová, Kvasice

Otázky a odpovědi

 1. Kdy vychází platinová edice Helena (nejen) o lásce v nakladatelství Supraphon?
  • 31.8.2012
  • 3.9.2012
  • 12.9.2012
Tato soutěž již byla ukončena
Zavřít ×

PVZP0732 sleva HAV