HP od PVZP
HP od PVZP

Nacházíte se: naše soutěže > Vyhrajte váleček s nastavitelnou tloušťkou těsta DELÍCIA nebo kuchyňské nářadí PRESIDENT ve vícekolové soutěži s Tescomou!

Vyhrajte váleček s nastavitelnou tloušťkou těsta DELÍCIA nebo kuchyňské nářadí PRESIDENT ve vícekolové soutěži s Tescomou!

11.1.2013 - 17.1.2013

Luxusní souprava 6 ks kuchyňského nářadí PRESIDENT se stojanem. Stojan je otočný a umožňuje snadný přístup k nářadí, masivní podstavec je opatřen protiskluzovou úpravou. Nářadí je vyrobeno z prvotřídní nerezavějící oceli, je vhodné do myčky. Stojan z nerezavějící oceli a odolného plastu v případě potřeby otřete vlhkou utěrkou a osušte, nemyjte v myčce.
Vyhrajte váleček s nastavitelnou tloušťkou těsta DELÍCIA nebo kuchyňské nářadí PRESIDENT ve vícekolové soutěži s Tescomou!
Tato soutěž spadá do vícekolové soutěže s Tescomou - výherci jednotlivých standardních soutěží obdrží výrobky Tescoma a celkový vítěz (účastník všech 4 kol soutěže), získá hlavní výhru vícekolové soutěže – kuchyňské nářadí PRESIDENT (6ks se stojánkem).
Hodnocení soutěže: Průměrné hodnocení: 3,5 z 5ti hvězdiček, hodnotilo: 0 soutěžících
Nápověda: eshop.tescoma.cz

Zobrazit další soutěže od Soutez.cz

V této soutěži můžete také získat 5 kreditů

Výherci

  1. Váleček s nastavitelnou tloušťkou těsta DELÍCIA
    • Renata Laurencová, Ústí n/L

Otázky a odpovědi

  1. V jakém rozmezí vyválí váleček s nastavitelnou tloušťkou těsta DELÍCIA těsto?
    • od 1 do 10 mm
    • od 2 do 8 mm
    • od 2 do 9 mm
Tato soutěž již byla ukončena
Zavřít ×

PVZP0732 sleva HAV