HP od PVZP
HP od PVZP

Nacházíte se: naše soutěže > Vyhrajte dvě VIP vstupenky na Narozeninový Benefiční koncert Felix 70!

Vyhrajte dvě VIP vstupenky na Narozeninový Benefiční koncert Felix 70!

8.2.2013 - 14.2.2013

Rezidence RoSa - moderní bydlení pro seniory. Našim cílem je absolutně respektovat potřeby a jedinečnost každého z vás a proto jsme připravili komplex samostatného bydlení, pro dlouhodobé i krátkodobé potřeby, obklopené zelení a zároveň s pohodlným přístupem do centra Prahy.
Vyhrajte dvě VIP vstupenky na Narozeninový Benefiční koncert Felix 70!

Klienti zde žijí zcela samostatně a využívají pouze služeb, které potřebují, chtějí a které si objednají. Nejsou kontrolování a mohou si tak žít svůj vlastní spokojený život, odjíždět za rodinou, přijímat návštěvy, chovat své domácí mazlíčky, zkrátka úplně stejně jak jsou zvyklí, s tím rozdílem, že na dosah mají vše potřebné pro jejich bezpečí a pohodlí.

Rezidence RoSa má nespornou výhodu v tom, že není a nebude uzavřeným areálem, ale otevřeným místem se sociálním a společenským centrem, zdravotními službami, zájmovými aktivitami, kulturním programem a dalšími aktivitami. Přístup do areálu bude volný veřejnosti, abychom zajistili co možná největší začlenění obyvatelů Rezidence do každodenního života.

Pro obyvatele Rezidence RoSa bude zajištěn nadstandardní a osobní přístup, který pro naše klienty bude zajišťovat Český červený kříž, mající dlouhodobé zkušenosti v této oblasti.

Hodnocení soutěže: Průměrné hodnocení: 3,5 z 5ti hvězdiček, hodnotilo: 0 soutěžících
Nápověda: www.rezidencerosa.cz

Zobrazit další soutěže od Soutez.cz

V této soutěži můžete také získat 5 kreditů

Výherci

  1. dvě VIP vstupenky na Narozeninově Benefiční koncert Felix 70 (Felixe Slováčka)
    • Sandra Kobalová, Podbořany

Otázky a odpovědi

  1. Projekt Rezidence RoSa nabízí svým budoucím obyvatelům samostatné a bezpečné nájemní bydlení. O jak velké bytové jednotky se jedná?
    • pouze 1+kk
    • pouze 1+kk, 2+kk
    • pouze 1+kk, 2+kk, 3+kk
Tato soutěž již byla ukončena
Zavřít ×

PVZP0732 sleva HAV