HP od PVZP
HP od PVZP

Nacházíte se: naše soutěže > Vyhrajte Solar Block svítící dlažbu nebo zahradní naviják na hadici LHR1

Vyhrajte Solar Block svítící dlažbu nebo zahradní naviják na hadici LHR1

20.9.2013 - 27.9.2013

Ceny do soutěže věnoval Internetový obchod www.nejlevnejsiTZB.cz  (Voda – Sanita – Topení –Elektro – Volný čas). Váš pomocník zejména pro Váš dům a zahradu. Nabízíme Vám kvalitní zboží od renomovaných výrobců za jedinečné ceny.

Vyhrajte Solar Block svítící dlažbu nebo zahradní naviják na hadici LHR1

Na požádání Vám zpracujeme individuální cenovou nabídku a rádi Vám pomůžeme s výběrem optimálního zařízení. Poradíme Vám s harmonogramem, technologickým postupem, příp. pro Vás v rámci Prahy či Středních Čech zajistíme projektovou dokumentaci, realizaci, či stavební dohled. Více se dozvíte na www.kgmtrade.cz. Nově také nabízíme průkazy energetické náročnosti budov, více informací naleznete na www.kgm-penb.cz.

Ze soutěžících, kteří odpoví správně na všech 5 otázek, které postupně v období září - říjen 2013 zveřejníme, vylosujeme jednoho výherce, který obdrží: SOLAR BLOCK, svítící dlažba – 1 ks, v hodnotě 1.815,-Kč.

Hodnocení soutěže: Průměrné hodnocení: 3,5 z 5ti hvězdiček, hodnotilo: 0 soutěžících
Nápověda: www.nejlevnejsitzb.cz

Zobrazit další soutěže od Soutez.cz

Výherci

  1. ELGO zahradní naviják na hadici LHR1 v hodnotě 399 Kč
    • Radim Oplatek, Luhačovice

Otázky a odpovědi

  1. Odpovězte správně na otázku zaměřenou tentokrát na ohřev vody. Jakou barvu má ohřívač vody na tuhá paliva (lázeňská kamna), který nabízíme na našich www.nejlevnejsitzb.cz?
    • bílou
    • černou
    • stříbrnou
Tato soutěž již byla ukončena
Zavřít ×

PVZP0732 sleva HAV