HP od PVZP
HP od PVZP

Nacházíte se: naše soutěže > Vyhrajte Solar Block svítící dlažbu nebo zahradní naviják na hadici LHR1

Vyhrajte Solar Block svítící dlažbu nebo zahradní naviják na hadici LHR1

27.9.2013 - 4.10.2013

Ceny do soutěže věnoval Internetový obchod www.nejlevnejsiTZB.cz  (Voda – Sanita – Topení – Elektro – Volný čas). Váš pomocník zejména pro Váš dům a zahradu. Nabízíme Vám kvalitní zboží od renomovaných výrobců za jedinečné ceny.

Vyhrajte Solar Block svítící dlažbu nebo zahradní naviják na hadici LHR1

Na požádání Vám zpracujeme individuální cenovou nabídku a rádi Vám pomůžeme s výběrem optimálního zařízení. Poradíme Vám s harmonogramem, technologickým postupem, příp. pro Vás v rámci Prahy či Středních Čech zajistíme projektovou dokumentaci, realizaci, či stavební dohled. Více

se dozvíte na www.kgmtrade.cz. Nově také nabízíme průkazy energetické náročnosti budov, více informací naleznete na www.kgm-penb.cz.

Tato soutěž spadá do vícekolové soutěže s Nejlevnejsitzb.cz - výherci jednotlivých standardních soutěží obdrží výrobky od Nejlevnejsitzb.cz a celkový vítěz (účastník všech 5 kol soutěže), získá hlavní výhru vícekolové soutěžeSOLAR BLOCK, svítící dlažba – 1 ks, v hodnotě 1.815,-Kč.

Odpovězte správně na následující otázku zaměřenou tentokrát na sprchování (nápovědu naleznete na www.nejlevnejsiTZB.cz) a vyhrajte ELGO zahradní naviják na hadici, LHR1.

Hodnocení soutěže: Průměrné hodnocení: 3,5 z 5ti hvězdiček, hodnotilo: 0 soutěžících
Nápověda: www.nejlevnejsitzb.cz

Zobrazit další soutěže od Soutez.cz

V této soutěži můžete také získat 3 kredity

Výherci

  1. ELGO zahradní naviják na hadici LHR1 v hodnotě 399 Kč
    • Naděžda Vymazalová, Kroměříž

Otázky a odpovědi

  1. Od jakého výrobce/dodavatele je exkluzivní sprchový skleněný kout o rozměrech 90x90cm, který momentálně nabízíme v akci, i s vaničkou z litého mramoru za cenu 6989,-Kč vč. DPH?
    • SAPHO
    • HOPA
    • ROLTECHNIK
Tato soutěž již byla ukončena
Zavřít ×

PVZP0732 sleva HAV