HP od PVZP
HP od PVZP

Nacházíte se: naše soutěže > Vyhrajte profesionální vysoušeč vlasů Rowenta!

Vyhrajte profesionální vysoušeč vlasů Rowenta!

19.12.2016 - 19.1.2017

Vyhrajte vlajkovou loď mezi vysoušeči vlasů Rowenta, která nese značení CV 9520. Brand ambasadorkou tohoto modelu je světoznámá modelka Daniela Peštová.
 

Nechte své vlasy zazářit dokonalou foukanou díky profesionálnímu vysoušeči Expertise Pro AC. Technologie Pro-Finisher umožňuje 2× rychlejší proudění vzduchu* – 200 km/h, ušetříte čas při vysoušení a výsledky budou dokonalé díky profesionálnímu příslušenství a výkonnému AC motoru. Odzbrojte své okolí dokonalým účesem jako byste právě vyšla od kadeřníka, 4 mm koncentrátor se perfektně hodí pro vyrovnávání a podtáčení vlasů. 8 mm koncentrátor zase použijete pro nadýchané účesy plné objemu.

Dlouhou životnost (až 3× delší než u klasických vysoušečů) zajišťuje AC motor. Vlasy jsou vysušené rychleji a zároveň zůstávají hydratované, zachovávají lesk a barvu. Z těchto důvodů jsou AC motory také celosvětově používány pro profesionální vysoušeče.

Ionizátor zajišťuje rovnoměrnou a účinnou distribuci iontů po celé délce vlasu.

Miliony záporně nabitých iontů, které vysoušeč produkuje, přitahují ze vzduchu molekuly vody a hydratují vlasy. Pronikají do nich a uzavírají a uhlazují jejich roztřepený povrch. Takto ošetřené vlasy úžasně odráží světlo a proto se oslnivě lesknou. Ionty zásobují vlasy hydratací, což je při působení tepla vysoušeče nezbytné pro to, aby se nepřesušovaly a neničily. Navíc hydratace přispívá k tomu, aby vlasy zůstávaly pružné a neměly tendenci vázat vzdušnou vlhkost a plihnout. Účes vydrží po celý den. A navíc jsou vlasy úžasně hebké na dotek a zbavené statické elektřiny!

Pro konečné zafixování účesu využijete funkci „studený vzduch“. Rozdíl mezi teplotou vysoušení a teplotou studeného vzduchu zafixuje účes tak, aby vydržel perfektní po dlouhou dobu. Technologie Pro-Finisher umožňuje vytvořit opravdu studený vzduch, oproti klasickým vysoušečům na pozici studený vzduch o více než 15°C chladnější. Výhodou tedy je, že není třeba zatěžovat vlasy stylingovými přípravky a účes déle vydrží.

Vyhrajte profesionální vysoušeč vlasů Rowenta!
Hodnocení soutěže: Průměrné hodnocení: 4,5 z 5ti hvězdiček, hodnotilo: 56 soutěžících
Nápověda: www.rowenta.cz

Zobrazit další soutěže od Soutez.cz

V této soutěži můžete také získat 5 kreditů

Výherci

  1. Vysoušeč vlasů Rowenta CV 9520
    • MONIKA DOHNALOVÁ, PECKA

Otázky a odpovědi

  1. Jaké označení má nejtišší vysoušeč vlasů v Evropě?
    • ROWENTA SILENCE RESPECTISSIM 5500 CV74589 D0
    • ROWENTA SILENCE RESPECTISSIM 2300 CV7671 D0
    • ROWENTA SILENCE RESPECTISSIM 8800 CV4769 D0
Tato soutěž již byla ukončena
Zavřít ×

PVZP0732 sleva HAV