HP od PVZP
HP od PVZP

Nacházíte se: naše soutěže > Vyhrajte nové CD skupiny TATABOJS!

Vyhrajte nové CD skupiny TATABOJS!

10.8.2017 - 30.8.2017

Společný koncert Tata Bojs a Symfonického orchestru Českého rozhlasu pod taktovkou dirigenta Tomáše Braunera v listopadu loňského roku v pražském Foru Karlín byl dle reakcí fanoušků i médií zážitkem z kategorie výjimečných. A nyní vychází jeho záznam také jako live album.
Tento mimořádný projekt vznikl v rámci objevování nových horizontů SOČRu a na pódiu pražského Fora Karlín se tak propojili na jediný večer rozhlasoví symfonici s hanspaulskou legendou Tata Bojs. Návštěvníci s velkým předstihem beznadějně vyprodaného koncertu mohli slyšet v originálních aranžích nejznámějších písní kapely z alb Futuretro, Biorytmy, Nanoalbum, Kluci ke ste?, Ležatá osmička nebo A/B.
Jako speciální hosté se stejně jako na pódiu, tak i na nahrávce objeví Klára Nemravová, bubeník Tomáš Neuwerth a uskupení Clarinet Factory. Velkou lahůdkou pro fanoušky pak je vůbec poprvé živé provedení písně Kamarádky v interpretaci Mardoši. Velmi důležité je zde také jméno Marka Doubravy, tedy bývalého kytaristy a člena skupiny, který aranžoval všechny skladby tohoto záznamu.

Vyhrajte nové CD skupiny TATABOJS!
Hodnocení soutěže: Průměrné hodnocení: 4 z 5ti hvězdiček, hodnotilo: 44 soutěžících
Nápověda: www.supraphon.cz

V této soutěži můžete také získat 3 kredity

Výherci

  1. CD Tatabojs SOČR live
    • Marcela Trčková, Frýdek-Místek

Otázky a odpovědi

  1. Kdy vyšlo album Tatabojs - SOČR live?
    • 26. 5. 2017
    • 26. 6. 2017
    • 26. 3. 2017
Tato soutěž již byla ukončena
Zavřít ×

PVZP0732 sleva HAV