HP od PVZP
HP od PVZP

Nacházíte se: naše soutěže > Vyhrajte držák mobilního telefonu na kolo!

Vyhrajte držák mobilního telefonu na kolo!

16.11.2017 - 2.12.2017

Tento universální držák vám umožní mít mobilní telefon bezpečně uložen při jízdě dopráce, za zábavou či na nákupy. Vždy ho najdete pod nosem, ba i lze na něm sledovat itinerář na jeho navigaci. Přidejte se k těm, kdo propagují heslo: „Je důležité jak na kole vypadám a ne jak rychle jedu!“. Kultura jízdy na kole se zvyšuje a vy buďte přitom. Univerzální držák na kolo je vhodný pro všechny typy telefonů. Jedním tlačítkem přizpůsobíte rozměr vašemu mobilu. Použitelný je pro všechny typy řídítek. Díky tomuto držáku neztratíte svého miláčka, můžete ho slyšet zvonit a můžete volat bez použití rukou a tím naplňovat bezpečnost silničního provozu.

Cenu do soutěže venoval Internetový obchod www.fashionbikes.cz. Fashionbikes je značka, ve které se snoubí cyklistika a móda. Je to specialista na městská kola, retro kola a stylové cyklistické doplňky. Stylově, elegatně a pohodlně. Fashionbikes je pro všechny fandy jízdy na kole a na koloběžce po městech a obcích, prostě těch, kteří chtějí slyšet: „Buďte městskou ikonou -buďte CYCLE CHIC!“

Vyhrajte držák mobilního telefonu na kolo!
Hodnocení soutěže: Průměrné hodnocení: 4 z 5ti hvězdiček, hodnotilo: 40 soutěžících
Nápověda: www.fashionbikes.cz

V této soutěži můžete také získat 4 kredity

Výherci

  1. Držák mobilního telefonu na kolo
    • Valerie Erbenová, Úpice

Otázky a odpovědi

  1. Praktickým doplňkem pro jízdu na kole ve městě je i skládací helma FIT Overade z nabídky www.fashionbikes.cz Jaké jsou její rozměry (ve složeném stavu)?
    • 21 x 11 x 16 cm
    • 17 x 7 x 12 cm
    • 25 x 15 x 20 cm
Tato soutěž již byla ukončena
Zavřít ×

PVZP0732 sleva HAV