Nacházíte se: pošlete svůj tip na soutěž
Pošlete svůj tip na soutěž
Zasílejte nám tipy na soutěže, které nenaleznete na našem portále. Za zaslané tipy, předem děkujeme. Tým Soutez.cz
Klinika plastické chirurgie Dr. Tomáše Doležala Plastika Praha se po loni pořádaném a velmi vydařeném charitativním projektu Nový život díky plastice rozhodla vyhlásit jeho druhý ročník. Smyslem projektu je pomoc ženám, které mají viditelnou tělesnou vadu odstranitelnou pomocí plastické operace a nemohou si dovolit tento problém řešit z vlastních finančních zdrojů.
Elektronická legenda skupina OMD vydala nové album 'English Electric' s hitovým singlem 'Metroland'. V těchto dnech vychází druhý singl, skladba 'Dresden'. Podívejte se na úžasný animovaný klip.
Kolekce šesti špičkových nástrojů pro barmany k přípravě míchaných nápojů uspokojí nejen vášnivé rekreační barmany, ale také profesionály v oboru. Souprava je vyrobená z prvotřídní nerezavějící oceli. Je doplněná o stojan pro přehledné a bezpečné odkládání nářadí s možností instalace na stěnu. Tato exkluzivní vychytávka z dílny tradiční české firmy Tescoma získala ocenění Vynikající design, udílené Design centrem ČR ve spolupráci s Ministerstvem průmyslu ČR.
Jako duchovní působí Guy Gilbert už přes 45 let. Je známý jako kněz oblečený v černé kožené bundě a vychovatel problémové mládeže. Tento objemnější svazek zasvětil svému povolání a úvahám o svém vztahu k církvi, hierarchii, současným problémům církve, o nichž se hodně diskutuje, jako jsou pedofilní skandály, otázky celibátu kněží, věnuje se i možnostem uplatnění žen v kněžské službě, svému vztahu k vývoji moderní společnosti, kněžské osamocenosti apod.
V létě roku 1969 nabídl rozhlasový režisér Jiří Melíšek, pracující ve dvojici s Vladimírem Rohlenou, že nahraje pro Československý rozhlas životní vzpomínky Jana Wericha. Bylo to v době již počínající normalizace, která však ještě neudeřila plnou silou, takže bylo možné v září téhož roku, postupně, každou sobotu Werichovo svobodné vyprávění, vzpomínky a úvahy vysílat.
Máte zkušenost s alternativní medicínou?