Bezstarostná jízda
Bezstarostná jízda

VÝHERCI V KREDITNÍM SYSTÉMU

Na této stránce najdete přehled výherců v kreditním systému ve zvoleném roce. U každého místa je i uveden počet kreditů, který výherce potřeboval pro získání uvedené příčky. Více informací o kreditním systému naleznete zde.
 

Rok 2005
  1. Rok 2005 - 3. pořadí
    • Ilona Kukletová, Vranovice
  2. Rok 2005 - 2. pořadí
    • Eva Baxova, Chomutov
  3. Rok 2005 - 1. pořadí
    • výherce zrušil registraci
  4. Rok 2005 - 4. pořadí
    • Ing. Radka Bobková, Brno-Kohoutovice
  5. Rok 2005 - 5. pořadí
    • výherce zrušil registraci
  6. Rok 2005 - 6. pořadí
    • Josef Šebek, Jirny
  7. Rok 2005 - 7. pořadí
    • výherce zrušil registraci
  8. Rok 2005 - 8. pořadí
    • výherce zrušil registraci
  9. Rok 2005 - 9. pořadí
    • Petr Medek, Karviná 7
  10. Rok 2005 - 10. pořadí
    • Mária Přeučilová, Praha 12
Prosinec 2005
  1. Prosinec 2005 - 1. pořadí
    • Alena Kepertová, Příbram VII
Listopad 2005
  1. Listopad 2005 - 1. pořadí
    • Petr Skácel, Kvasice
Říjen 2005
  1. Říjen 2005 - 1. pořadí
    • Ivana Slachová, Podbořany
Září 2005
  1. Září 2005 - 1. pořadí
    • výherce zrušil registraci
Srpen 2005
  1. Srpen 2005 - 1. pořadí
    • Martin Götthans, Kuřim
  2. Srpen 2005 - 1. pořadí
    • Kateřina Nováková, Bystročice
Červenec 2005
  1. Červenec 2005 - 1. pořadí
    • Pavla Khirová, Hodonín
Červen 2005
  1. Červen 2005 - 1. pořadí
    • Milena Puschová, Most
Květen 2005
  1. Květen 2005 - 1. pořadí
    • Lucie Jarošová, Palkovice
Duben 2005
  1. Duben 2005 - 1. pořadí
    • Petr Medek, Karviná 7
Březen 2005
  1. Březen 2005 - 1. pořadí
    • výherce zrušil registraci
Únor 2005
  1. Únor 2005 - 1. pořadí
    • jaroslav tatarko, havířov
Leden 2005
  1. Leden 2005 - 1. pořadí
    • Jan Kulajta, Štětí

Výherci v kreditním systému

Detailní přehled výherců kreditního sytému za jednotlivé roky naleznete zde:

2017, 2016, 2015, 2013, 2012, 2011, 2010, 2009, 2008, 2007, 2006, 2005, 2004, 2003, 2002

Zavřít ×

PVZP0611 soutezozajezd 2019