HP od PVZP
HP od PVZP

Ušetřete za pojištění s DIRECT Pojišťovnou!

Plánujete koupi dalšího automobilu? Rádi byste pořídili starší auto pro dceru nebo pro syna? Jste živnostník a potřebujete pro svou práci ještě jeden vůz? DIRECT Pojišťovna přichází na trh s novinkou, která vám výrazně ušetří výdaje na pojištění!

http://gdecz.hit.gemius.pl/hitredir/id=nLE1NkBlXaaBYgwwsCz1_WYl.qi1gXtQuG.ugKVxc1L.W7/stparam=mkqjosjora/url=

DirectProdukt Moje flotila přináší slevu fyzickým osobám a živnostníkům, kteří si u DIRECT Pojišťovny pojistí více než jedno vozidlo. Při pojištění druhého automobilu získají zákazníci DIRECT Pojišťovny automaticky slevu ve výši 15 % z ceny povinného ručení, při pojištění dalších vozidel pak z povinného ručení ušetří vždy dokonce 20 %. V rámci produktu Moje flotila lze pojistit maximálně pět vozů.

Koupě dalšího vozu je nyní díky zvýhodněným nabídkám v oblasti financování stále dostupnější. Osobní automobil vlastní v dnešní době již téměř každá česká rodina a stále více domácností si pořizuje dvě i více vozidel.

Nejde však jen o rodinné příslušníky! K získání slevy sice musí mít pojištěné vozy stejného pojistníka, jednotlivá vozidla však může vlastnit a řídit i jiná osoba než pojistník - manželka či manžel, druh či družka, kamarád nebo např. soused.Direct

Pro získání flotilového pojištění můžete vybírat z kompletní nabídky DIRECT Pojišťovny. Lze zvolit například pouze balíček povinného ručení nebo se můžete zbavit všech starostí najednou a sjednat si výhodný balíček povinného ručení v kombinaci s havarijním pojištěním.

Flotilové pojištění bylo doposud doménou především firemních vozů, DIRECT Pojišťovna však jeho výhody přináší fyzickým osobám. Vy tak nyní na pojištění ušetříte ještě více, a to nejen díky našemu prodejnímu modelu a výhodným cenám DIRECT Pojišťovny, ale také díky slevě za pojištění více vozidel.

Na rozdíl od tradičních pojišťoven nabízí DIRECT Pojišťovna své produkty výhradně prostřednictvím přímých prodejních kanálů. Nebuduje síť poboček a nevyužívá žádné zprostředkovatele, jejichž provize by zvyšovaly konečnou cenu pojištění.

Využijte výhodné nabídky flotilového pojištění. Zapamatujte si, že od DIRECT Pojišťovny dostanete za pojištění dalšího automobilu slevu.

Vypočítejte si svou pojistku na www.direct.cz nebo volejte 221 221 221.

Přehled základních podmínek produktu Moje flotila:
DirectTýká se pouze osobních a užitkových automobilů do 3,5 t.
Produkt je určen pouze fyzickým osobám nebo fyzickým osobám – podnikatelům.
Sleva na povinném ručení je poskytována na druhý až pátý (max. tedy na pět vozidel) automobil pojištěný u DIRECT Pojišťovny shodným pojistníkem.
Sleva za druhé pojištěné vozidlo je 15 % z povinného ručení, za třetí, čtvrté a páté pojištěné vozidlo pak vždy 20 % z povinného ručení.

15.9.2008

Tento text Vám přináší Soutez.cz

Zavřít ×

PVZP0732 sleva HAV