HP od PVZP
HP od PVZP

Mimi jako v bavlnce!

Mimi jako v bavlnce!

Do čeho obléknete své novorozeně, až si jej s láskou ponesete domů z porodnice? Jistě do toho nejhebčího oblečení, nejlépe z té nejušlechtilejší bavlny. Odteď může být kompletní - včetně plenek. Huggies® Newborn jsou první plenky s organickou bavlnou!

Co si přejí maminky, když se jejich miminko narodí? Aby se mu dostalo té nejněžnější péče. První doteky světa kolem mají bezbrannému človíčkovi připomínat jemnou hřejivou mateřskou náruč. Právě bavlna je vyhlášená svou jemností a měkkostí. A ta v Huggies® NewBorn navíc získala organický certifikát. Maminky jsou ubezpečeny, že bavlna pochází z rostlin, jež nebyly geneticky modifikovány a které se pěstují bez použití syntetických zemědělských chemikálií, jakými jsou hnojiva nebo pesticidy.

Učení na nočník

Je učení dítěte na nočník vaší noční můrou? Neztrácejte trpělivost. Experti na chození na nočník Huggies® to zvládnou tím, že pomohou vašemu prckovi pochopit zásadní rozdíl mezi vlhkem a suchem. Pro snadnější výuku chození na nočník najdete na kalhotkách Pull-Ups® unikátní kresby, které vlhkem mizí. Batole rychle pochopí, že když se chce radovat z obrázků, musí použít nočník. To je síla vizuálního učení! Pull-Ups® pomáhají vašemu malému, aby se mohlo stát velkým.

Rada nad zlato

Pokud budete v budoucnu potřebovat s čímkoliv poradit na stránkách www.huggiesclub.cz se můžete zeptat pediatra MUDr. Martina Gregory na cokoliv, co Vás ohledně Vašeho miminka zajímá.

12.5.2010

Tento text Vám přináší Soutez.cz

Zavřít ×

PVZP0732 sleva HAV