HP od PVZP
HP od PVZP

Oblečení a pomůcky pro relaxaci a uvolnění.

Oblečení a pomůcky pro relaxaci a uvolnění.

Nádherné uvolnění. Každodenní starosti jsou často vyčerpávající, proto si zasloužíte nerušené chvíle odpočinku. Naše nová kolekce Vám nabízí vše, co budete k dokonalé relaxaci potřebovat.

aksnfhiuEWCBLPřevlečte se do pohodlného oblečení, které Vás nikde nebude tlačit ani škrtit a dopřeje Vašemu tělu volnost. Díky němu se můžete dokonale uvolnit a možná v něm i spokojeně usnete. Začněte se věnovat jen a jen sobě - stres a napětí na Vás budou najednou krátké.

 

Vedle měkoučkého a neskutečně pohodlného oblečení jsme pro Vás připravili výrobky pro jemnou péči o pokožku a přípravky pro osvěžující masáže, které Vás báječně uvolní a zbaví stresu. Nemusíte chodit do drahých salónů krásy, dokonalou relaxaci si můžete dopřát i u sebe doma - i díky pomůckám na manikúru a pedikúru. Zveme Vás na wellness pro tělo i duši!

 

masaz2 

 

S naší nabídkou budete krásnější a přitažlivější - odpočinete si a znovu naberete tolik potřebné síly. Prodej bude zahájen v týdnu od 23. srpna 2010 v síti obchodů Tchibo a v prodejních místech obchodních řetězců a také v e-shopu www.tchibo.cz již od 18. 8. 2010.

 

Registrujte se v našem e-shopu a získejte automaticky dárkovou poukázku na nákup v e-shopu www.tchibo.cz v hodnotě 100 Kč.

 

Stačí potvrdit Vaši e-mailovou adresu na této stránce.

 

Můžete také soutěžit o 5 poukazů v celkové hodnotě 2500 Kč, které lze využít při nákupu na www.tchibo.cz.

Soutěž naleznete zde.

18.8.2010

Tento text Vám přináší Soutez.cz

Zavřít ×

PVZP0732 sleva HAV