HP od PVZP
HP od PVZP

Ve filmu Vratné lahve si zahrálo 13 500 pivních lahví

Vratne_lahvePro účely natáčení filmu Vratné lahve režiséra Jana Svěráka dodal pivovar Velké Popovice celkem 1075 přepravek plných i prázdných lahví, celkem tedy přibližně 13 500 pivních lahví, z toho 5600 „vratných“ (prázdných). Film, ve kterém procházely rukama zejména hlavnímu hrdinovi ztvárněnému Zdeňkem Svěrákem, přijde do kin již příští čtvrtek, 8. března 2007.

Hrdinou příběhu Vratných lahví je učitel v důchodu, který přijme brigádnické místo ve výkupu lahví v jednom pražském supermarketu. Pro účely ztvárnění tohoto prostředí bylo na natáčení dodáno 13 500 prázdných i plných pivních lahví z pivovaru Velké Popovice a celkem 1075 přepravek. Podle průzkumu Velkopopovického Kozla provedeného v různých typech nákupního prostředí spotřebitelé nejčastěji vracejí pivní lahve jednou týdně v počtu od 1 do 6 kusů, a tudíž nejčastěji v tašce (69 % spotřebitelů) – jen ve 21 % v pivní přepravce. Vykup_lahvi

Při příležitosti spolupráce s filmem Vratné lahve značka Velkopopovický Kozel uvedla na trh také speciální balení s potiskem, který avizuje premiéru filmu Vratné lahve a jako bonus nabízí filmovou melodii do mobilního telefonu. Kromě speciálního balení (deset lahvích varianty Velkopopovický Kozel Světlý nebo osm lahví 11º Medium) zve spotřebitele do kin také televizní reklama Velkopopovického Kozla a aktualizovaná etiketa na lahvích, zobrazující logo filmu a datum jeho premiéry.

 

více na www.kozel.cz

15.3.2007

Tento text Vám přináší Velkopopovický Kozel

Zavřít ×

PVZP0732 sleva HAV