Bezstarostná jízda
Bezstarostná jízda

Nacházíte se: soutěže

Ostatní soutěže

reasons people cheat open click
women that cheat on their husbands cheaters caught wife affair
where can i have an abortion teenage abortion stories define dilation and curettage

Vyzkoušejte si pilotovat Boeing B737 ve výcvikovém středisku pilotů

Vyzkoušejte si pilotovat Boeing B737 ve výcvikovém středisku pilotů

Pokud správně odpovíte a budete mít štěstí při losování, vyhrajete jedinečný letecký zážitek. Vyzkoušíte si pilotovat dopravní letadlo Boeing B737 na plně pohyblivém simulátoru na letišti na Ruzyni. Užijete si 20 minut pilotování Boeingu! Soutěžícím přejeme hodně štěstí! Pokud vám otázky přijdou moc složité, nápovědu naleznete na stránce www.leteckezazitky.cz

 

konec: 25.11.2018

Soutěžíme o Celoroční sadu pro quilling

Soutěžíme o Celoroční sadu pro quilling

Přinášíme vám soutěž o sadu na quilling, kterou můžete využít celoročně. Pojďte si s námi zasoutěžit a pokud o quillingu zatím nic nevíte, možná díky tomu objevíte zajímavou techniku.

Tato sada obsahuje 140 ks 0,4 x 34,5 cm a 140 ks 0,8 x 34,5 cm papírových proužků ve 14 barvách, šablonu s kruhy, podložku z korku, 6 špendlíků s hlavičkou, pero na quilling a návod.

konec: 12.12.2018

Soutěž o origami sadu Dinosauři

Soutěž o origami sadu Dinosauři

Zajímá vás origami nebo byste si rádi něco zkusili složit ? Přinášíme vám soutěž o origami sadu Dinosauři určenou pro děti od 7 let.

Tato sada obsahuje 7x origami papír s potiskem, 7x zkušební papír, návod a pozadí. Ze sady složíte sedm druhů dinosaurů.

konec: 10.12.2018

Soutěž o vysavač na okna a žehlicí prkno značky LEIFHEIT

Soutěž o vysavač na okna a žehlicí prkno značky LEIFHEIT

Odpovězte na otázku a vyhrajte praktického pomocníka do domácnosti. Stačí mít štěstí při losování.

konec: 27.11.2018

Soutěž o voucher, sadu povlečení, fotoknihu a další krásné ceny

Soutěž o voucher, sadu povlečení, fotoknihu a další krásné ceny

Vaši fotografii, která splňuje téma "Barevný podzim" posílejte prostřednictvím formuláře. 

Do finále postupuje 15 fotografií s nejvíce hlasy, z nichž redakce vybere jednoho vítěze, který obdrží hlavní cenu. Bez ohledu na počet získaných hlasů dále redakce odmění dalších osm soutěžících redakčními cenami.

konec: 27.11.2018

Hlasujte o nejhezčí zadeček titulky kalendáře ZADEČKY 2019 a vyhrajte!

Hlasujte o nejhezčí zadeček titulky kalendáře ZADEČKY 2019 a vyhrajte!

Hlasujte a vyhrajte!

Vyberte číslo zadečku, který Vás nejvíce zaujal a to nejpozději do 12 hodin 7. 12. 2018. Následně vylosujeme tři z Vás, kterým pošleme kultovní nástěnný kalendář ZADEČKY 2019 a k tomu letošní novinku LADYKILLER 2019. Každý výherce tedy obdrží dva kalendáře. Vylosování bude zveřejněno na instagramu autora Jana Svobody a výherci budou informováni e-mailem.

Více info o kalendářích na https://www.kalendarejanasvobody.cz

Autor Jan Svoboda je český talentovaný fotograf a lektor, pracující v oboru již více než třináct let (Playboy, Xman, Esquire, Top Gear…). Specializuje se na glamour fotografie s profesionálními modelkami i s dívkami, které dosud nemají s focením žádné zkušenosti. Dokáže je uvolnit a zachytit tak jejich pravou krásu. Rád balancuje na hraně vkusné cudnosti a snového vzrušení.

konec: 7.12.2018

SOUTĚŽ o kalendáře Lucie Ernestové – DUHOVÁ KOČKA

SOUTĚŽ o kalendáře Lucie Ernestové – DUHOVÁ KOČKA

Termín soutěže – 12. 11. – 12. 12. 2018

regionální zastoupení Lucie Ernestové v ChrudimiDUHOVÁ KOČKA nově otevřela OBCHOD V PARDUBICÍCH!

Jediný obchod autorské dílny Lucie Ernestové je právě v našem regionu!

U nás si vyberete zábavné i vzdělávací deskové hry, originální karetní hru Magicon, pexesa a puclíky pro holky a kluky, inspirační karty Cesta k sobě a Cesta životem a spoustu dárků pro radost pro malé i velké.

Jsme tu pro vás od pondělí do pátku, od 10 do 18 hodin.

Nenechte si ujít VÝSTAVU Lucie Ernestové CESTA ŽIVOTEM, kterou Duhová kočka pořádá ve spolupráci s Krajskou knihovnou v Pardubicích od 7. listopadu 2018 do 8. ledna 2019 ve výstavních prostorách knihovny. V pondělí 3. prosince v 17 hodin jste srdečně zváni na besedu s autorkou do univerzálního sálu knihovny. Těšíme se na vás!

Budeme se účastnit: 23. – 24. listopadu Festival her a hraček pro malé i velké v ABC klubu Pardubice.

 

Duhová kočka Pardubice

 


Chcete-li vyhrát 
jeden z pěti kalendářů Lucie Ernestové,

odpovězte e-mailem na soutěžní otázku a 

staňte se fanoušky portálu Chrudimka.cz na Facebooku

Výherci budou kontaktováni nejpozději do 3 dnů po ukončení soutěže e-mailem.

konec: 12.12.2018

??SOUTĚŽ O VOUCHER V HODNOTĚ 2.000,- KČ

 ??SOUTĚŽ O VOUCHER V HODNOTĚ 2.000,- KČ

1. začněte sledovat naši facebookovou stránku ARTEX JM !?
2. označte tento příspěvek jako "TO SE MI LÍBÍ" a veřejně jej sdílejte!?

??LOSUJEME 24.11. 2018??

!?!?POZOR!?!?Pokud bude více jak 1.000 zúčastněných, vylosujeme výherce rovnou 2!?

Výhercům vystavíme voucher s kódem na jeho jméno. 
Při předložení občanského průkazu jej může na prodejně uplatnit.

Váš Artex??

konec: 24.11.2018

Soutěž o všestranné nádobí Tefal Ingenio Elegance

Soutěž o všestranné nádobí Tefal Ingenio Elegance

Patříte mezi milovníky domácího vaření? Díky nádobí Ingenio Elegance budete zase o krůček blíže k pohodlné a zdravé přípravě pokrmů. Stačí odpovědět na otázku a mít štěstí při losování.

konec: 27.11.2018

SOUTĚŽ o vitamíny, minerály a doplňky stravy značky JML

SOUTĚŽ o vitamíny, minerály a doplňky stravy značky JML

Kloub 3000+Kloub300

Stárnutí organismu s sebou nese řadu změn, mimo jiné významnou ztrátu obsahu vody ve tkáních. Zcela zřetelný je tento fakt na kůži, jako typický rozvoj vrásek. Aniž tento stav vnímáme, postihují podobné změny i ostatní tkáně včetně kloubů a jejich chrupavek. Jelikož chrupavka představuje hlavní část kloubu, která je odpovědná za jeho hladkou a nebolestivou činnost, bývá její poškození (stárnutím, nadměrnou zátěží, úrazem) hlavní příčinou kloubních potíží. V kombinaci s osteoporózou – metabolickým onemocněním, pro nějž je typický úbytek kostní hmoty a postihuje zejména starší ženy, se pohybové potíže ještě zvýrazňují.

Kloub 3000+ patří mezi přípravky nové generace obsahující některé přirozeně se vyskytující složky chrupavek. Jedná se o speciální směs MSM 1000mg, glukosamin sulfátu 1500 mg a chondoitin sulfátu 500 mg v ideálním poměru jednotlivých složek i celkové denní dávky. Tato směs je navíc obohacena olejem z brutnáku lékařského.

MultiMax POWER T.R.MultiMax POWER energy

Trvalá zátěž, kterou sebou přináší moderní doba, spojená s nadměrným stresem, únavou, nedostatkem pohybu, znečištěním životního prostředí často kombinovaná s nesprávnou životosprávou, klade stále větší nároky na odolnost lidského organismu. Snaha o pomoc našemu tělu v tomto nelehkém zápase formou zajištění přiměřeného množství vitamínů a minerálů se stává rutinní součástí každodenního života.

JML nyní přichází s novou vylepšenou formou komplexního multivitaminového preparátu, vyznačujícího se systémem tzv. postupného uvolňování. Naše tělo je schopno z vitamínů a minerálů, které přicházejí do organismu využít v čase jen v omezeném množství. Je-li po užití běžné tablety vstřebané množství vitamínů příliš vysoké, dochází u většiny z nich k vyloučení ledvinami bez užitku z organismu ven. Uvedený negativní jev je u těchto tablet potlačen a vstřebávání účinných látek je zajištěno rovnoměrně v průběhu dne.

SójaMax LecitinSójaMax Lecitin 

Želatinové kapsle s obsahem přírodního lecitinu získaného lisováním sójových bobů za studena. Lecitin je přirozenou a neoddělitelnou součástí lidského organismu, účastní se metabolismu tuků, je nezbytnou součástí buněčných membrán. Cholin je klíčovou součástí chemické látky acetylcholinu, sloučeniny, která má nezastupitelné místo v činnosti nervového systému a svalů. Inositol je důležitou součástí fosfolipidů, které tvoří přirozenou stavební složku buněčných membrán a je nositelem pevnosti membrán zejména jaterních a nervových buněk.

 

Ginkgo GuaranaGinkgo Guarana

Ginkgo pomáhá udržovat periferní cirkulaci krve, což je příznivé pro funkci zraku a sluchu. Podporuje mozkové funkce, psychickou kondici a činnost nervového systému, pomáhá udržovat s věkem se zhoršující paměť.

Tento doplněk stravy je speciálně vyvinutý jako komplex tak, aby se pozitivní vlastnosti všech složek vzájemně doplňovaly a podporovaly, a tím bylo dosaženo maximálniho efektu, než při užívání jednotlivých látek samostatně. Ginkgo Gua­rana bývá prospěšný při zhoršeném krevním zásobení mozku, ostatních orgánů včetně končetin, při unavené paměti, i při fyzické a psychické zátěži, vyčerpání a stresu.

 

Kardio Q10+Kardio Q10+

Kardio Q10+ je špičkový přípravek nové generace pro ochranu organismu a podporu metabolismu. Je vhodný při stavech únavy, vyčerpanosti a stresu. Koenzym Q10 a L-karnitin jsou v těle přirozenými složkami energetického metabolismu. Vitamin E a selen pomáhají chránit buňky před oxidačním stresem, selen přispívá k normální funkci imunitního systému a ke správné funkci štítné žlázy. Příznivě ovlivňuje tvorbu spermií, pomáhá udržovat normální stav vlasů a nehtů.? Speciální kombinace Kardio Q10+ obsahuje důležité složky, jejichž maximální využitelnost umocňuje sójový olej a synergicky spolupůsobící vitamín E a selen.

Aktivní látky včetně lecitinu jsou rozpuštěny v sójovém oleji a uzavřeny v progresivní softgelové kapsli. Pro zachování účinnosti a kvality je Kardio Q10 balen v bílé plastikové dóze zabraňující přístupu vzduchu, světla a vlhkosti.

 

 


Chcete-li vyhrát
vitamíny, minerály a doplňky stravy značky JML,

odpovězte nám e-mailem na soutěžní otázku a 

staňte se fanoušky Chrudimka.cz a JML Fitness Line na Facebooku. 


Výherci budou kontaktováni nejpozději do 3 dnů po ukončení soutěže e-mailem.

konec: 2.12.2018

Soutěž o LEGO City Adventní kalendář a další ceny

Soutěž o LEGO City Adventní kalendář a další ceny

Zahrajte si o LEGO City Adventní kalendář a další ceny jako Air wick Adventní kalendář a knihu Sofie První - Nejkrásnější kolekce příběhů

konec: 20.11.2018

Ukončené soutěže

Léto s Kutilem

konec: 20.6.2017

Novoroční soutěž

konec: 9.1.2017

Ria Mánie

konec: 19.6.2016

Chyťte si svou výhru

konec: 29.11.2015

ČESKO ZPÍVÁ 2016

konec: 31.1.2016

Hravá soutěž

konec: 21.9.2015

Soutěž o plavky Axis

konec: 25.6.2015

test test

konec: 27.4.1999